Aktualności > Roofa - 2-3 sierpnia

Roofa - 2-3 sierpnia

Zapraszamy na kolejny smakowity weekend w Roofie! Przed Wami Rock&Beer Night!

02.08 (piątek)
•    17:00-22:00  – Degustacja piw rzemieślniczych, wygraj kurs kiperski!


W pierwszej części eventu uczestnicy wezmą udział w piwnym quizie z nagrodami, podczas którego uczyć się będą technik kiperskich oraz poznają najciekawsze piwne fakty. Każdy będzie miał szansę wykazać się piwną wiedzą, odpowiadając na pytania dotyczące najciekawszych, najdziwniejszych i najdroższych piw na świecie. Quiz kończy się krótkim szkoleniem kiperskim, które przygotuje uczestników do degustacji.

W części drugiej, zapraszamy uczestników do degustacji, podczas której serwujemy kilkanaście gatunków piwa rzemieślniczego oraz prezentujemy różne odmiany słodu, chmielu i rozmaite piwne gadżety.

Oprócz tego, zapraszamy Gości do konkursu na najlepszego kipera. Główną nagrodą w konkursie jest voucher na profesjonalny kurs kiperski w Szczecinie!
Regulamin dostępny:link

Prezentowane piwa należą do gatunków: Stout, Porter, Brown Ale, India Pale Ale, Weissbier, American ALE, Porter Bałtycki, Dunkel, RIS, Lambik, Witbier, Belgian ALE i inne. Piwa pochodzą z polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych.
•    17:00-22:00 – Turniej piłkarzyków
 
03.08 (sobota)
•    17:00-22:00 – Degustacja piw rzemieślniczych, wygraj kurs kiperski!
•    15:00-22:00 – Turniej piłkarzyków
•    17:00-18:00 – Pokaz samoobrony
•    18:00-19:00 – Cardio Fight

Godzina samoobrony prowadzona będzie w formie wykładu/prezentacji z elementami możliwymi do przetrenowania. Do zajęć używane będą tarcze duże, pałki miękkie oraz gumowe atrapy noży i pistoletów.
Kolejna godzina zajęć to element czysto rekreacyjny – zajęcia nie wymagają żadnego dodatkowego sprzętu.
Zajęcia prowadzone będą przez PRIME FITNESS CLUB.
PRIME FITNESS CLUB to wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina. Indywidualne podejście, pasja i profesjonalizm to cechy które gwarantują dobra zabawę i uśmiech na twarzy. Pionierskie zajęcia, najlepsza kadra.
https://www.facebook.com/PrimeFitnessClubSzczecin


•    20:00 – Występ zespołu rockowego CURCUMA


Zespół Curcuma to połączenie melodyjnego rocka z alternatywą i progresywnymi akcentami. Całość dopełnia emocjonalny wokal. Zespół dwukrotnie wystąpił na największym festiwalu w Europie -  Przystanku Woodstock (Pol’and’Rock Festival), ostatnim razem w 2018 r. Curcuma grała także na także na festiwalu Rock For People w Czechach.
Wydali 5 płyt EP i zagrał ponad setkę koncertów w całym kraju. W czerwcu 2018 roku Curcuma jako jeden z ponad 600 zgłoszonych zespołów wygrała Antyfest Festival.
www.facebook.com/curcumaband
 
Codziennie 100 gratisów!
 
•    02.08 – piątek, godz. 17:00 – Dla pierwszych 100 osób gratisy: 25 burgerów, 25 hot-dogów, 50 kiełbasek
•    03.08 – sobota, godz. 15:00 – Dla pierwszych 100 osób gratisy: 25 burgerów, 25 hot-dogów, 50 kiełbasek

Regulamin bonusów: link

Regulamin-Bonusy-na-Rock&Beer-Night_-_2-3 sierpnia.doc
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: