Promocje > Sephora

Promocja ważna do 2017-08-14

Sephora prezentuje: Beauty To Go - piękno w miniformacie!

Wyjazd last minute, weekendowy relaks, wakacyjne imprezy do rana… Cokolwiek widzisz na wakacyjnym horyzoncie, nie obędziesz się bez kilku drobiazgów w kosmetyczce. Odkryj kolekcję produktów BEAUTY TO GO - miniproduktów, które zmieszczą się w każdej walizce, kosmetyczce i torbie plażowej.


OFERTA DLA CIEBIE: Przy zakupie produktów z oferty Beauty To Go za min. 69 zł wyjątkową, podróżną kosmetyczkę otrzymasz w prezencie!*


#SephoraBeautyToGo


____________________


WAKACYJNA SUPEROFERTA WYŁACZNIE DLA CZŁONKÓW KLUBU SEPHORATrudno sobie wyobrazić urlop bez torby plażowej. Tego lata Sephora przygotowała wyjątkową, płócienną torbę, która dzięki swoim rozmiarom pomieści wszystko, czego potrzebujesz. Dołącz do Klubu Sephora już dziś, zrób zakupy za min.199 zł, a otrzymasz ją za jedyne 5 zł!**
*Oferta ważna do do wyczerpania zapasów. **Oferta ważna do 14.08.20178 r. lub do wyczerpania zapasów. O szczegóły zapytaj Konsultanta.

Sephora to lider sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych oraz najbardziej innowacyjna i inspirująca sieć perfumerii w Polsce. Rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach. Oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków - perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji. Sephora daje swobodę poznawania, delektowania się i eksperymentowania z kosmetykami, a także oferuje bezpłatne profesjonalne porady ekspertów.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: